Elif Der Fatsa Temsilciliği Kadir Gecesi nedeniyle Fatsalı vatandaşların hem Kadir gecesini kutladı hem de kandil simidi dağıttı. Elif Der Fatsa Temsilciliği Reşadiye Caddesi Kavlan ağacı yanında 2 bin adet kandil simidi dağıttı.
Elif Der Fatsa Temsilcisi Hatice Anlayan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ Kadir Gecesi maddi ve manevi pek çok hikmet ve rahmeti, bereket ve mağfireti bünyesinde barındıran Ramazan ayında yer alan, Yüce Yaratan’ın insanlığa kurtuluş çağrısı olan Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu gece. Rabbimizin bizlere sunduğu sayısız nimetlerin farkında olma zamanı. Bu vesile ile tüm Fatsalı hemşerilerimizin Kadir gecelerini kutluyorum” dedi.