Seramiksan Karadeniz Bölge Müdürleri bilgilendirme toplantısında bir araya geldi. Seramiksan Karadeniz Bölge Müdürü Mert Sönmez’in sunumu ile eğitim verilen toplantıda, soru cevap ile çeşitli bilgilendirmelerde de bulunuldu.
Oldukça eğitici bir toplantıya imza attıklarını dile getiren Tunçek İnşaat Seramiksan Fatsa Satış Müdürü Cengiz Durdu: “Seramiksan gibi kaliteli bir markayı müşterilerimizin hizmetine sunmaktan oldukça gururluyuz. Meslektaşlarımızla güzel bir toplantı gerçekleştirdik. Bu toplantılar ilerleyen süreçlerde de devam edecektir” dedi.
Yeni Haber