Ordu’nun Fatsa ilçesinde düzenlenen Bayanlar Arası Futsal Turnuvası’nın finali 75. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
Final maçını Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı başta olmak üzere daire amirleri ve çok sayıda futbolsever izledi. Süper Lig hakemlerinden Samet Çavuş’un yönettiği final maçında Fatsa Kaymakamlık Spor Bayan Takımı ile Fatsa Gençlik Spor Bayan Takımı karşı karşıya geldi.
Kıyasıya geçen ve ilginç pozisyonların yaşandığı bayanlar arası futbol müsabakasında Fatsa Gençlik Spor Bayan Takımı ikinci yarıda bulduğu penaltı golü ile rakibini 1-0 yenerek şampiyon oldu.
Fatsa Gençlik Spor Bayan Takımı’nın şampiyonluk kupasını Fatsa Kaymakamı Mehmet Yapıcı verirken, bayanlar şampiyonluk coşkusunu salonda tur atarak kutladılar.