ORDULULAR TÜRK SANAT MÜZİĞİNE DOYDU
Ordu Büyükşehir Belediyesi Mayıs Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında “Türk Sanat Müziği Konseri” gerçekleştirildi.
Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlenen konsere Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.
SANATSEVERLER ŞARKILARA EŞLİK ETTİ
İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde Şef Akif Bayazıt yönetiminde ORMEK kursiyerlerinden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu, birbirinden güzel şarkılar seslendirdi. İkinci bölümde sahne alan Ankara Türk Dünyası Müzik Topluluğu sanatçısı Çiğdem Gürdal da seslendirdiği eserlerle dinleyicilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Şarkılara zaman zaman eşlik eden dinleyiciler keyifli gecenin ortağı oldu.
Programda bir konuşma yapan Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım, salonu dolduran sanatseverlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.
Konser, Genel Sekreter Yardımcısı Hikmet Yıldırım’ın Türk Sanat Müziği Korosu ve Sanatçı Çiğdem Gürdal’a çiçek takdim etmesiyle sona erdi.