Fatsa özel Beşinci Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi anneler gününü düzenledikleri programla kutladı.
Düzenlenen proğrama İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu, İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem Öztürk, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri Ramazan Töngel ve Vahit Bölek, okul müdürleri ve öğretmenleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Beşinci Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğretmenlerinin hazırlamış olduğu birbirinden güzel yarışmalar programa renk kattı. Anneler bu özel günün tadını doyasıya çıkardı. Program sonunda beşinci mevsim öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu el emeği lavanta keseleri dağıtıldı. Ardından ikram ile programa son verildi. HABER-MUHARREM GÖÇ