Fatsa Semerkand Vakfı Bünyesinde hizmet veren Davet Derneği yetkilileri Ramazan ayı imsakiye ve kumanya çalışmaları çerçevesinde ilçemizdeki Yaşar Petrol sahiplerinden Şükrü YAŞAR ı ziyaret ettiler.
Davet Derneği Başkanı Zekai AKARCA yaptığı açıklamada: Şükrü beyden Allah razı olsun. Vakfımız ile ilgili faaliyetlerde bizleri bu zamana kadar eli boş göndermedi. Semerkand Vakfı Davet Derneği olarak buradan elde ettiğimiz tüm gelirleri ülkemiz ve komşu ülkelerdeki mağdur insanlara ve kurs talebelerine bağışladıklarını belirtti. Bu vesile ile Şükrü Yaşar bey’e ziyarette bulunarak teşekkürlerini dile getirdi.