Ilıca mahallesi Muhtarı Fikri Özçelik Geleneksel Hıdırellez Şenliklerine destek veren kurum ve esnaflara teşekkür etti. Geçtiğimiz Pazar günü Ilıca merkezde yapılan Hıdırellez şenliklerinde Folklor gösterileri, Türk Halk Müziği ve yerel oyunlar gerçekleşmişti.
Ilıca Mahalle Muhtarı Fikri Özçelik Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Fatsa Belediyesi’ne desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Ayrıca bizlere sivil toplum kuruluşlarımıza, esnaflarımıza, vatandaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Bu tür geleneksel faaliyetler tek başına yapılması mümkün değil bu bakımdan çevrenin desteği ve katkısı da çok önemli. Tarihten gelen bu tür etkinliklerin her yıl sürmesi için biz elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.