Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Teşkilatı, Miraç Kandili hasebiyle kandil simidi dağıttı.
Şehir merkezine kurdukları stant ile vatandaşlara kandil simidi dağıtan Cumhuriyet Halk Partililer, vatandaşlarla sohbet ederek istişarelerde bulundular.
Böyle güzel bir günde halkımızla birlikte olup, onlara naçizane bir hediye sunmak istedik diyen Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanı Av. Onur Çam: “Elimizden geldiği kadar vatandaşlarımızla, bir arada olup sıcak ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Bu gün kandil simidi dağıtarak hemşerilerimizin Miraç Kandilini kutlamak istedik. Güzel ve samimi bir ortam oluştu ve vatandaşlarımız oldukça mutlu oldular. Herkesin Miraç Kandilini Kutluyor, ülkemiz adına güzel günlere vesile olmasını diliyorum” dedi.