Cesur Yürekler Akademi Spor Kulübü Terme ve Çarşamba’dan gelen spor kulüplerini Fatsa’da misafir etti.
Yapılan ziyarette kendi aralarında müsabakalar düzenlediklerini söylen Cesur Yürekler Akademi Spor Kulübü Başkanı Aydın Çelik: “ Bu ziyaret bizler için iyi bir kaynaşma oldu. Bu kulüpleri Fatsa’da misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyduk. Bizler de ilerleyen süreçlerde onların kulüplerine giderek müsabakalar yapacağız. Kendi aramızda maçlar yaptıkça sporcularımız her geçen gün daha profesyonel hale geliyorlar. Şu anda yetmişe yakın üyemiz var. Bu sayıyı her geçen gün artırmayı hedefliyoruz. Bunun dışında 12 Mayıs’ta Samsun’da Kick Boks Türkiye Şampiyonası olacak. Hazırlıklarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Başarılı sporcular yetiştirmek zaten en temel hedefimizdir ” dedi.