Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Av. Hayati Yılmaz ve eşi Av. Semra Yılmaz yeni iş yerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yeni yılda, yeni iş yerinizde hayırlı ve bol kazançlar diliyorum diyen Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Av. Hayati Yılmaz: “ Basınımızın güzide temsilcilerinden Yeni Haber Gazetesi – Fatsa Matbaasına yeni iş yerinin uğurlu gelmesini temenni ediyorum. İnşallah başarılarınız devam ederiz. Sizleri taktir ve beğeni ile takip etmeye devam ediyoruz” dedi. Nazik ziyaretlerinden ötürü Hayati Yılmaz ve Eşi Semra Yılmaz’a teşekkürlerini ileten Yavuz Selim Eser: “ Güzel dilekleriniz için sizlere gönülden teşekkür ediyorum. Ziyaretiniz bizleri çok mutlu etti” dedi.