Pala Otomotiv Rent A Car & Emlak hizmete açıldı.
İlçemiz Dolunay Mahallesi Sahil Caddesi Gökçem sokakta faaliyete başlayan Pala Otomotiv sahibi M. Yaşar Suğur (Pala Yaşar), açmış olduğu yeni iş yerinin heyecanını yaşadığını belirtti. Tüm Fatsalıları işletmesine beklediğini sözlerine ekleyen Yaşar Suğur (Pala Yaşar): “Otomotiv sektöründe yeni iş yerimde hizmet sunuyorum. Otomotiv zevkli ve güzel bir sektör ve inşallah bu sektörde uzun yıllar boyunca devam ederiz. İş yerimizin açılışı esnasında emeği geçen, destek olan herkese sizler aracılığıyla teşekkür etmek istiyorum. İnşallah hayırlı, uğurlu olur” dedi.