Fatsa Burcukent sitesinde yetişkinlere yönelik “Kur’an okumayı öğreniyorum” projesi kapsamında açılan kurs tamamlandı. Nuray Mutlu hoca hanım tarafından verilen ve 20 kursiyerin katıldığı kursta 10 yetişkin bayan Kur”an okumayı öğrenerek sertifikaları ilçe müftüsü Hüseyin Can’dan aldılar.
Sertifika törenine İlçe Müftüsü Hüseyin Can’ın yanı sıra site yöneticilerinden Ali Yazgı, Şükrü Serdar ve kursiyerler katıldı.
Kursiyerler ve site yöneticileri tarafından sade bir törenle kutlanan bu başarı pasta kesilerek ve yapılan dualarla sona erdi.
Sertifika töreninde bir konuşma yapan İlçe müftüsü Hüseyin Can; “Kur’an okuma, öğrenilmesi ile ilgili olarak vaazı nasihatte bulundu.
Bayan kursiyerler ise böyle bir imkanı sağladıkları için başta İlçe müftüsü Hüseyin Can’a eğitmenimiz Nuray Mutlu hocaya ve site yöneticilerine teşekkür ettiler.