7 Haziran seçimlerinde Ordu 3. sıra milletvekili adayı olan Hakan YAKIŞAN bu sefer Siirt’ten aday gösterildi.
Sosyal medya hesabından açıklama yapan Hakan Yakışan her daim göreve hazır olduğunu ifade etti.
Konuya ilişkin açıklama yapan Yakışan; “Saygıdeğer Genel Başkanım Devlet BAHÇELİ beyefendinin takdiriyle Siirt 3.sıra Milletvekili Adaylığıyla onurlandırıldım. Vatan bizim, biz bu vatanın evladıyız. Nerede bizden hizmet beklenirse biz ordayız. Her daim göreve hazırız. Allah Türk'ü korusun. Ordulu hemşerilerime şahsıma göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim” dedi.