İşletmeciliğini Yüksel Atasoy’un yaptığı SPORT 2000 isimli spor giyim mağazası gerçekleşen resmi açılış ile resmen hizmete girdi. İlçemizin Mustafa Kemal Paşa mahallesi Plevne Caddesi Belediye İşhanında hizmete giren SPORT 2000 isimli mağazanın açılış kurdelesini Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş birlikte gerçekleştirdi. Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe açılış kurdelesini gerçekleştirdikten sonra işletme sahibi Yüksel Atasoy’a hayırlı bol kazançlar dileyerek, “Yüksel beyden ilçemize başka yatırımlar da bekliyoruz.” dedi. Açılış ikram ile sona erdi. SPORT 2000 Spor Giyim mağazasında Adidas, Hummel, Asics, Reebok, Puma, Voit, Vilson gibi markalar bulunuyor.