12-13 Eylül 2015 tarihinde Aybastı Perşembe yaylasında yapılacak olan Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 6.Ayak Fatsa yarışı şehit olaylarından ötürü ileri bir tarihe ertelendi.
Ülkemiz zor ve karanlık günlerden geçiyor ve şehit haberleri hepimizi derinden etkiliyor diyen Yarış Direktörü Burak Duran; “12-13 Eylül 2015 tarihinde Aybastı Perşembe yaylasında yapılacak olan Karadeniz Mahalli Offroad Kupası 6.Ayak Fatsa yarışı Dağlıca ve Iğdır’daki şehitlerimizden ötürü ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. Terörün her türlüsünü lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine baş sağlığı diliyoruz” dedi.