Ordu Bisiklet Safari Gençlik Spor Kulübü yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ordu Bisiklet Safari Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serdar Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Kalafat, Murat Arslan ve Akif Bayazıt’ı makamında kabul eden Vali Balkanlıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni yönetimi kutladı ve başarı dileğinde bulundu.
Ordu Bisiklet Safari Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serdar Aksoy, 45 üyeye sahip olan derneğin 2010 yılında kurulduğunu bugün Bisiklet Safari Gençlik Spor Kulübü olarak devam ettiklerini belirtti.
“Çağdaş yaşamın bir parçası bisiklet diyorsanız 7 den 70’e herkesi bisiklete binmeye davet ediyoruz” sloganıyla yola çıktıklarını vurgulayan Aksoy, “Çevre, Sağlık, ulaşım, gezi, alışveriş ve tasarruf için kadın, erkek, yaşlı, genç herkesi aramıza bekliyoruz” diyerek, kabulünden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkürlerini sundu ve düzenlediğimiz etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmek istiyoruz” dedi. Haber merkezi