Ordu’nun Fatsa ilçesinde çıkan yangında, 3 kişi dumandan etkilenerek hastanelik oldu.
İlçenin Kurtuluş Mahallesi'nde Yeliz A.’ya ait evde küçük çapta bir yangın çıktı. Evde uyuduğu öğrenilen Aleyna ve Doğukan A. ile onları kurtarmak isteyen anne Yeliz A. dumandan etkilendi. 112 Acil ekiplerince ilçedeki özel bir hastaneye kaldırılan kişilerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.