Fatsa Belediyespor'da 5 Temmuz 2015 günü yapılan olağan genel kongrede başkan adayı çıkmayınca takım hakkındaki son kararı vermesi beklenen mahkeme hakimi Fatsa Belediyespor takımında şuan yetkili tek kişi kalan kulüp müdürü Gökhan Aydın'la görüştü.
Takımın uzun zamandır kayyum atamasıyla yönetildiğini belirten mahkeme hakimi, bu sürenin daha fazla devam edemeyeceğini ileterek; en geç 3-4 gün içerisinde yeni bir yönetim oluşmaması halinde kulübü kapatmak zorunda olduklarını belirtti.
Yeni bir yönetimin oluşturulup takıma sahip çıkmadığı Fatsa Belediyespor çaresizlik içinde kalırken; takıma son 3-4 gün içinde kimin başkanlık yapacağı merakla bekleniyordu.
Daha önce profesyonel lig geçmişi olan Fatsa Belediyespor önümüzdeki 3,4 gün içinde yönetim oluşturamazsa kulüp tamamen kapanacak.