Topaloğlu Camii İmamı Adam KAZEL geçen yıllara oranla bu yıl teravih namazına gelen cemaat sayısında artış gözlendiğini söyledi.
Camimizde ramazan ayı hizmetleri ve bereketi yoğun bir şekilde devam ediyor diyen Kazel; “Camimizin zemin katında hatimle teravih namazı kılınıyor. Hayli kalabalık bir cemaatle namazlarımızı kılıyoruz. Çocuklarımız için açılan yaz kursuna yoğun talep var. Çocuklar camimize ayrı güzellik katıyor. Rabbim yasadığımız bu güzellikleri daim eylesin. Cümlemize Rahmet ayında merhametiyle muamele eylesin. Hakkımızda hayırlara vesile eylesin” dedi.