Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Fatsa ilçemize yapılan Kadınlar Plajı inşaatı sezona yetişmesi amacıyla son hız devam ediyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Altınordu ilçesine yapacağı Kadınlar Plajının benzerini Fatsa ilçemizin Evkaf mahallesindeki plajın Liman tarafına inşa ediyor. Fatsa Kadınlar Plajı’nın ihalesini gerçekleştirdikten sonra inşaat aşamasına geçen Büyükşehir Belediyesi kısa bir süre içerisinde projeyi hayata geçirecek. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Kadınlar Plajı ile ilgili yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a ilçemize katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Kadınlar Plajı inşaatımız başladı umuyorum ki kısa sürede hizmete girecek. Bayanlarımız Kadınlar Plajı Projesi hayata geçtikten sonra artık daha rahat bir şekilde denize girebilecekler.” dedi.