Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler mahallelerde yoğun çalışmasını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Büyükkoç mahallesi mevkiinde yol genişletme, Hatipli mahallesinde kanal açma ve reglaj, Bolaman mahallesi Palazlı-Kuyudibi mevkiinde 200 metre beton yol çalışmalarına devam etti. Ayrıca Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Mehmet Akif mahallesi Yusuflu grup yoluna 50 metrelik istinat duvarı yapımı da başlatıldı. Fatsa Belediye başkanımız Hüseyin Anlayan yapılan çalışmalarla ilgili desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a teşekkür ederek, “Yaz mevsiminde mahallelerimizde çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Halkımız sabırlı olsun, 5 yılın sonunda Büyükşehir Belediyemizin desteğiyle özellikle yol konusunda çok güzel çalışmalar tamamlanmış olacak. YENİ HABER