Bölgemizin en nadide yiteceklerinden dağ kirmiti tezgahlarda yerini aldı.
Vatandaşlar tarafından yüksek rağbet gören dağ kirmiti sezonunun açıldığını müjdeleyen Ahmet DURMAZ; “ Şu an bu kirmitleri Sinop’tan getiriyoruz. Mevsimi tam gelmediği için fiyatları biraz pahalı gelebiliyor. Bu nedenle geçen yılla nazaran satışımız düşük. Kilosunu 8 liradan satıyoruz. İlerleyen haftalarda ürünlerimiz bollaşacak ve fiyatı daha da düşecektir. Çok faydalı ve lezzetli olduğu için herkese tüketmelerini öneriyorum” dedi.