Yıllardır köyden getirdiği ürünleri satarak geçimini sağlayan Fatsalıların da yakından tanıdığı Şerife Teyze organik ürünlerini satışa sunmaya devam ediyor.
Özellikle küçük çocuğu olan bayanlara evlerinde organik ürünler kullanmasını öneren Şerife Teyze, her şeyin doğal ve sağlıklı olanı makbuldür dedi.
Bu işi ben para kazanmaktan çok hizmet için yapıyorum diyen Şerife Teyze; “ Burada kendi yaptığım organik ürünleri oldukça uygun fiyatlara satıyorum. Taze süt ve süt ürünleri, günlük köy yumurtası, baklagil ürünler ve bir çok sebze çeşitlerini tezgâhımda satıyorum. Market ürünlerine göre bin kat daha sağlıklı bu ürünler. Taze reçeller yapıyorum. Bu sayede de geçimimi sağlıyorum. Tüm Fatsalıları tezgahıma alışveriş yapmaya bekliyorum” dedi