Fatsa Ziraat Odası Başkanı İbrahim Etem KİBAR çiftçilerle buluşmaya devam ediyor.
Fındık bahçelerinde son zamanlarda ortaya çıkan küllenme hastalığına karşı alınması gereken tedbirler hususunda üreticileri bilgilendirdiklerini ifade eden KİBAR; “ Aslancami, Taşlıca, Demirci ve Yukarıardıç mahallelerimizde üreticilerimizle buluştuk. Onlarla bir araya gelerek sorunlarını ve dertlerini dinledik. Şu sıralar fındıkta görülen küllenme hastalığına karşı üreticimizi bilgilendirerek ne yapmaları gerektiğinden bahsedip çözüm üretmeye çalıştık” dedi.
Köy gezilerinin sıkça devam edeceğini yineleyen KİBAR, “Bu toplantıların düzenlenmesinde en fazla emeğe sahip olan Demirci Mah. Muhtarimiz Cevat Aydemir'e Taslica Delegemiz ve meclis üyemiz Fatih Uyar 'a Aslancamii delegemiz Sedat Ayduvan'a ayrı ayrı teşekkür ederim. Katılım sağlayan üreticilerimize de Fatsa Ziraat odasi meclisi adina teşekkür ederim” diye konuştu.