Ordu’da 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen seçim sonrası 2 milletvekili çıkaran Cumhuriyet Halk Partisinde büyük bir mutluluk yaşanırken 5’te 5 hedefine ulaşamayan AK Partide tam anlamıyla hüzün hakim oldu.
CHP’nin iki milletvekili çıkartmasından sonra partililer uzun süre zafer sarhoşluğu yaşadı ve kutlamalar devam ediyor. CHP İl binası önünde toplanan CHP'liler seçim sonuçlarının ardından zaferi sevinçle kutladılar. Mustafa Adıgüzel ile birlikte seçim otobüsü üzerine çıkarak teşekkür konuşması yapan Seyit Torun, Ordu'da aldıkları oy oranıyla iki milletvekili çıkardıklarını söyledi. Coşkulu kalabalığa seslenen Torun, verdikleri destekten dolayı Ordulular'a teşekkür etti.