AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, oyunu Çıraklık Eğitim Merkezi’nde kullandı.
Öğle saatlerinde eşi Hatice Çanak ile birlikte Çıraklık Eğitim Merkezi’ne gelen Çanak, sıraya girerek oy kullanmayı bekledi. Sıra kendisine geldiğinde her vatandaş gibi işlemlerini tamamlayan Çanak, oy kullanma kabininde yaklaşık 1 dakika kaldı. Oyunu sandığa attıktan sonra sandık görevlilerine başarılar dileyen Çanak, vatandaşların da büyük ilgisini gördü.
Burada bir açıklama yapan Çanak, “Ülkemiz ve Ordu için hayırlı olmasını diliyorum. Böyle bir günde herkesin özgür iradesi ile oyunu kullanması gerekir ve bu bir vatandaşlık görevidir. Barış içinde güven içinde oylarımızı kullanıyoruz. Güzel bir seçim sonucu yaşıyacağımıza inanıyorum. Bu seçim ile birlikte Türkiye’de ve Ordu’da yen ibir dönemin başlayacağına inanıyorum. Herkese hayırlı uğurlu olsun” dedi.