AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar’ın da katılımıyla Fatsa’da şehir içi esnafını ziyaret etti. Vatandaşlarla tek tek sohbet eden AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener; “ vatandaşlarımızın bizlere karşı göstermiş olduğu sevgi bizleri ziyadesiyle gururlandırıyor” dedi. 7 Haziran seçimlerine kısa bir süre kaldığına dikkat çeken Şener;” Yeni Türkiye yolunda tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz. Seçime kısa bir süre kaldı. Beşte beş hedefimizi gerçekleştirmek için sizlerin oylarına ihtiyacımız var. Bu seçim tüm Türkiye’nin kaderini belirleyecek bir seçim. Yeni Türkiye’yi sizlerin destekleri ve bizlerin de gayretleriyle hep beraber inşaa edeceğiz” diye konuştu.