Seçim çalışmaları kapsamında Fatsa’da esnaf ziyaretinde bulunan Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, beraberinde AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, AK Parti Ordu Milletvekili Adayı Şakir Çoban, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar ile beraber gazetemizi ziyaret etti.
Yerel basınına her zaman değer verdiğini belirten Numan Kurtulmuş Fatsa halkına gösterdikleri sevgi ve teveccüh için gazetemiz kanalıyla teşekkür etti.
Numan Kurtulmuş’un Ordu için büyük bir siyasi kazanım olduğunu belirten gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser, 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye başarı dileklerinde bulundu.
Gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser ile bir süre muhabbet eden partililer gün boyu esnaf ziyaretlerine devam ettiler.