Seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Meydanında tesadüf eden AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar ile Cumhuriyet Halk Partisi Fatsa İlçe Başkanı Fatma Varnalı selamlaşarak bir süre muhabbet ettiler.
Birlikte basın mensuplarının objektifine tebessüme den AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partililer nezaket ve hoşgörülü davranışları nedeniyle çevredeki vatandaşlardan tam not aldı.