Adidas Fatsa mağazası yeni konsepti ve dizaynı ile Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Reşadiye Caddesinde yeni yerinde hizmete girdi. Yeni mağaza konsepti ve geniş ürün yelpazesi ile daha kaliteli hizmet vermeyi amaçladıklarını belitten mağaza sahibi Canan Korkmaz; “ siz değerli müşterilerimize daha güzel ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla mağazamızı yeniledik. Ürün çeşitliliğimiz oldukça geniş. Tüm Fatsa halkını mağazamıza alışverişe bekliyoruz” dedi.