Altınordu Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Necmettin Güney, engelli öğrencilerle birlikte Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Balkanlıoğlu, engelli vatandaşlarımıza yönelik Altınordu Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde çok sayıda hizmet yürütülüyor. Bu hizmetlerin en iyi şekilde verilmesi çok önemli. Özel Eğitim Uygulama Merkezinde eğitim gören özel öğrencilerimizin engelliler haftasını kutluyorum” diyerek, bir süre öğrencilerle sohbet etti.
Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Altınordu Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Necmettin Güney, okulun faaliyetleri hakkında Vali İrfan Balkanlıoğlu’na bilgi verdi.
Okul Müdürü Necmettin Güney, zorunlu eğitim çağındaki ağır ve orta düzeyde zihinsel yetersizliği bulunan öğrencilere, öz bakım ve günlük yaşam becerileri ile işlevsel akademik becerilerini geliştirmek ve topluma uyumlarını sağlamak amacıyla eğitim verdiklerini söyleyerek, kabulünden dolayı Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür etti.