Fatsa ilçesine bağlı Ilıca mahallesinde her yıl geleneksel olarak kutlanan Hıdırellez şenlikleri bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak. Ilıca mahallesi Muhtarı Fahri Özçelik Fatsa ve çevresinde yaşayan vatandaşları 3 Mayıs Pazar günü kutlanacak olan Hıdırellez şenliklerine davet ederek, “Bu yıl Hıdırellez şenliklerinde Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin mehteran takımı, Fatsalı Türk Halk Müziği Sanatçısı Kandemir Kaytaz, yerel sanatçılar sahne alacaklardır. Ben bu anlamda desteklerinden dolayı Ordu Büyükşehir belediyesi’ne ve Fatsa Belediye’mize teşekkür ederim. Hıdırellez Şenliklerimizin bu yıl da coşkulu geçeceğine inanıyorum” dedi. Haber merkezi