Fatsa Belediyespor olağanüstü kongre kararı aldı.
Konuya ilişkin basın açıklaması yapan Halil BEKYÜREK, “3 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan olağanüstü kongre saat: 08.30’da kulüp binasında yapılacaktır. Gerekli çoğunluk sağlanamadığı takdirde olağanüstü kurul 10 Mayıs 2015 tarihinde aynı saatte ve aynı yerde gerçekleşecektir” dedi.
Kongrenin gündemini açılayan Bekyürek; “Açılış ve yoklama, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı, Divan oluşumu, Başkanlık ve Yönetim Kurulu Seçimi, Kapanış” şeklinde konuştu.