AK Parti Fatsa İlçe Teşkilatı Nisan ayı grup toplantısını gerçekleştirdi.
Gerçekleştirilen toplantıya Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah UÇAR, İlçe Bşk. Yrd. Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet ÖZYURT, Belediye Meclis Üyeleri ve Parti teşkilat üyeleri katıldı.
Bu toplantımızın amacı Nisan ayı meclisindeki konuları ele alarak istişareler yapmaktır diyerek sözlerine başlayan başkan Uçar; “Grup toplantımızı Belediye Başkanımız ve Belediye Meclis Üyelerimizin katılımıyla birlikte gerçekleştirdik. Belediye başkanımız Hüseyin ANLAYAN, belediye meclis üyeleri ve teşkilat üyelerimizi bilgilendirdi. Belediye meclis üyesindeki arkadaşlarımızda bizim partimizin bir organıdır. Benim yönetim kurulu üyelerim nasılsa, mahalle başkanlarım nasılsa belediye meclis üyeleri de onlar kadar değerlidir. Biz seçim çalışmalarımızı belediye meclis üyelerimiz ve teşkilat üyelerimiz ile birlikte yapacağız. Ayrıca belediye başkanımız ile birlikte uyumlu bir şekilde projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
Gerçekleştirilen toplantı pasta kesimiyle son buldu.