Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Fatsa’ya Kent Konseyi kurulması için çalışmaların devam ettiğini müjdeledi ve önümüzdeki yaz ayına kadar konseyin kurulabileceğinin söyledi.
Fatsayı temsilen Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Kent konseyinde görev alan kişilerinde olduğunu sözlerine ekleyen ANLAYAN, “Fatsa’da kent konseyinin kurulması için çalışmalarımız devam etmekte. Bu Fatsa’da ilk defa ortaya koyacağımız bir kuruluş. Süreç devam ediyor. Fatsa Kent Konseyinin kurulması için gerekli olan alt yapıyı en kısa zamanda tamamlayacağız” dedi.