Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce Ordu Büyükşehir Belediyemiz ortaklığında sürdürülecek ‘kentsel dönüşüm’ protokolü imzaladıktan sonra Kentsel Dönüşüm kapsamında yenilenecek olan Fatsa Cumhuriyet Meydanı’nda incelemelerde bulundu.
Ordu’dan Samsun’a giderken Cuma namazını Fatsa Sahil Büyük Camii’nde kılan Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce namaz sonrası Ordu Valimiz İrfan Balkanlıoğlu, Ak Parti Ordu Milletvekillerimiz İhsan Şener, Mustafa Hamarat ve Fatih Han Ünal, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ile birlikte Fatsa Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüdü ve burada incelemelerde bulundu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce’ye Kentsel Dönüşüm kapsamında yenilecek olan Fatsa Cumhuriyet Meydanı hakkında bilgiler verdiler. Çevre ve Şehircilik Bakanımız İdris Güllüce Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a, “El ele vererek buraya muhteşem bir proje yapacağız.” dedi ve daha sonra, Ak Parti Ordu Milletvekillerimiz İhsan Şener, Fatih Han Ünal ve Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar’ın ellerini birleştirerek basın mensuplarına birlik beraberlik mesajı verdi. Bakan Güllüce daha sonra Samsun’a hareket etti.