Haber : Muharrem Göç Milli Eğitim camiasında öğretmen ve idareci olarak uzun yıllar başarılı hizmetleri olan M.Latif Bayram Fatsa Meslek Yüksekokulunda Öğretim Görevlisi olarak atandı. Fatsa Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde Müdür Başyardımcısı iken rotasyon nedeniyle 24 Ocak 2014 tarihinde Dolunay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcılığına atanan M. Latif Bayram geçen hafta atandığı yeni görevine başladı. Bayram, başarılı, çalışkan ve dürüst kişiliği ile milli eğitim camiasında herkesin sevgisini kazandı. Fatsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şef Nurtaç Bayram ile evli olan Latif Bayram evli iki çocuk babası. M.Latif Bayram’a yeni atandığı görevinde başarılar dileriz.