Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Ana Sınıfı minik öğrencileri ilk karnelerini aldı. Ailelerinde katıldığı karne töreninde veliler çocuklarının ilk karnelerini alışının heyecanını yaşadılar.
Fatsa Halk Eğitimi Merkezi Ana Sınıfı öğretmeni Zeycan Akyol, “Öğrencilerimiz bugün çok heyecanlılar. İlk karnelerini alıyorlar. Bütün öğrencilerimin eğlenceli ve güzel bir tatil geçirmelerini diliyorum. İkinci yarıyılda onları bol aktiviteli bir eğitim süreci bekliyor.” dedi.
Okullarda ilk yarı yıl 23 Ocak’ta sona ererken, ikinci yarı yıl 9 Şubat tarihinde başlayacak.