Kick Boks Federasyonu’nun faaliyet programında olan ve 3 ayda bir gerçekleşen kuşak terfi sınavının Fatsa ayağı, 75. Yıl Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı.
Çalıştırıcılar Tahsin Pişkin, Aydın Çelik, Burhan Kaynak ve Hamit Pişkin’den oluşan komisyon tarafından gerçekleştirilen kuşak terfi sınavına 45 öğrenci katıldı. Bir çok başarılı sporcuların yetişecek olmaları velileri sevindirdi. Sarı kuşak için yapılacak terfi sınavı ise Mart ayı içerisinde gerçekleşecek. Sporcularımıza bizde gazetemiz olarak başarılar diliyoruz.