Anadolu Gençlik Derneği Fatsa Şubesi yönetim kurulu üyeleri gazetemizi ziyarette bulundular.
Düzenledikleri mekkenin Fethi programı hakkında gazetemiz aracılığıyla kamuoyu bilgilendirdiler. Programa tüm Fatsa halkının davetli olduğunu belirtenBeytullah Geçtan; “Her yıl düzenli bir şekilde kutlanmakta olan Mekke’nin Fethi Programı bu yılda aynı şekilde Anadolu Gençlik Dergisi Fatsa Temsilciliği tarafından 31 Aralık 2014 Gecesi Saat: 19:00 Fatsa Belediyesi Kültür Sarayında düzenlenecektir. Program içerik olarak; Kuran-ı Kerim Tilaveti ile başlayıp, konuşmacı olarak Dursun Ali DÜZENLİ (Yük.İnş.Müh.) ardından Yabancı Konuklar olarak 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde okuyan Somali’li Öğrencilerin hazırladığı ilahi, şiir ve Kuran-ı Kerim tilaveti ve Mealini okuma, Şiir, İlahiler, Sinevizyon Gösterileri, ayrıca 1 Adet Umre, Kırk Öğrenciye Gezi, Dizüstü Pc, Tablet Pc, 1 Adet Tam Yavuz Selim Vakfı Burslu Öğrenci kontenjanı, 1 Adet Yarım Yavuz Selim Vakfı Burslu Öğrenci kontenjanı taliplilerinin belirlenmesinin ardından Peygamberimiz’in İzinde (Siyer-i Nebi) Yarışmasında dereceye girenlere ödüllerinin verilmesi, son olarak dua yapılması ile program sonlandırılacaktır” dedi.
Yaptıkları ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu belirten gazetemiz sahibi Yavuz Selim Eser Anadolu Gençlik Derneği Fatsa Şubesi yönetim kuruluna teşekkürlerini sundu.