İlçemiz PTT Müdürlüğü her yıl olduğu gibi bu yıl başı içinde bilet satışlarını sürdürüyor. Bu yıl Fatsa PTT müdürlüğü Milli Piyangonun üç bin adet bilet satışı gerçekleştirecek. Biletler çeyrek, yarım ve tam olarak satışa sunulmaktadır. Çeyrek biletlerin 12,50.TL’den, yarım biletlerin 25,00 TL’den, tam biletlerin ise 50,00 TL’den satışa sunulduğu bildirildi. PTT’den yapılan yıl başı bilet satışlarında hızlı bir tüketim olduğu görüldü. Bu da vatandaşın şans oyunlarına rağbet ettiğinin açık göstergesi olarak değerlendirilmektedir.