Ordu Büyükşehir Belediyesi Aralık ayı Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Mevlana Haftası nedeniyle hazırladığı ‘MEVLANA VE ŞEMS’ konulu söyleşiyi
Ordu Kültür Sanat Merkezinde düzenlendi. Konuşmacı olarak yazar Sinan Yağmur’un yer aldığı ‘MEVLANA VE ŞEMS’ konulu söyleşiyi Sinan Yağmur sunumuyla davetlileri mest etti.
Yaklaşık bir buçuk saat süren söyleşinin ardından sahneye çıkan Başkan Enver Yılmaz, yazar Sinan Yağmur’a çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Sinan Yağmur proğram sonu Ordu Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Abdullah Özkan ile de biraya gelerek. Özkan da proğrama katkılarından dolayı Sinan Yağmur’a teşekkür etti.