İlçemiz Cumhuriyet meydanına estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla Belediyemiz tarafından yapılan saat kuleli havuzun altı aydır su fıskiyelerinin çalışmadığı bildirildi.
Meydan sakinleri havuzun su fıskiyeleri altı aydır akmıyor. Haftada bir iki kez görevliler tarafından yıkamaya geliyorlar. Bakımı yapılan bir şeyin neden altı aydır çalışmadığını merak ediyoruz. Bizler belediyemizden bu fıskiyelerin çalıştırılmasını istiyoruz dediler.