Kamu binalarında görülen eksikliklerin giderilmesine yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında da engelli rampası ve tuvalet yapım çalışmaları sürüyor.
Konuya ilişkin açıklama yapan İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Ethem Öztürk “Bakanlığımız tarafından yayımlanan genelge ile kamu binalarında görülen eksikliklerin giderilmesine yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında; ilçemiz Emniyet Müdürlüğümüzde de engelli rampası ve tuvalet yapılması için talebimiz onay görmüş ve çalışmalar başlatılmıştır. Ordu Valiliği bünyesinde faaliyet gösteren Yatırım İzleme Koordinasyon Birimi (YİKOB) tarafından takibi yapılan işin çalışmaları devam etmektedir. Müdürlük binamızda bu bir eksiklikti. Bitmek üzere. Yakında engelli kardeşlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.