Özellikle 8. Sınıf öğrencilerini ilgilendiren Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavları 26-27 Kasım 2014 tarihlerinde Türkiye genelinde olduğu ilçemizde de huzur içinde yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ekrem Cinoğlu ve şube müdürü Vahit Bölek sınav öncesi okulları gezerek alınan tedbirleri gözden geçirdiler. Cinoğlu, sınav öncesi yaptığı açıklamada ilçemizde 1749 öğrencinin sınava girdiğini, 59 idareci ile 600 öğretmenin sınavda görev aldığını” açıkladı
Sınava giren bazı öğrencilerin heyecanlı olduğu gözlendi. Sınav sonuçlarının ……… tarihlerinde açıklanacağı belirtildi.