Fatsa Hükümet konağı içerisinde bulunan ve tüm birimlerin yenilenmesine rağmen atıl kalan Mal Müdürlüğü bu yıl servislerini yenileme kararı aldı.
Yapılan tadilatla ilgili açıklama yapan Fatsa Malmüdürü Ömer SEZGÜN “Vatandaşa daha güzel hizmet verebilmek için bu çalışmayı başlattık. Birkaç servisin yerini değiştirdik. Vatandaşların daireye geldiğinde rahat edebileceği bekleme salonları yaptık. Gayet de güzel oluyor. Tadilatı yapan firmanın hafta sonuna kadar işi bitirip bize teslim edecek” dedi
Pazartesi gününden itibaren güzel bir ortamda vatandaşa hizmet vermeye hazırlanan Fatsa MalMüdürlüğü personellerinin tek eksiği, yıpranmış yılların yükünü kaldıramamakta zorlanan masa ve sandalye ve bilgisayar sistemlerinin değişmesi kalıyor, onlarında değiştiği takdirde sistemin daha hızlı çalışacağı dile getiriliyorlar.