İşletmeciliğini Özlem Yücel'in yaptığı Özlem Halı isimli halı mağazası gerçekleşen açılış ile resmen hizmete girdi.
Özlem Halı isimli işyerinin açılış kurdelesini Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş keserken açılışta Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş, Giyim Eşyaları Odası Başkanı Cemal Paşalıoğlu, Bozdağ Mahallesi Muhtarı İlhan Doğruca ve vatandaşlar da hazır bulundular. Daha önceden ev hanımı olduğunu ve eşinin memur olması nedeniyle 2 yıldır Fatsa’da bulunduğunu belirten Özlem Halı sahibi Özlem Yücel, “Aslen Samsun’un Bafra ilçesindenim. Fatsa’da ticaret hayatına atılmak istedim. Fatsa halkının halıya olan ilgisini hissettim bu anlamda kendime güveniyorum. İşyerimiz Bahariye Halı ana bayisidir ve ayrıca Merinoss, Padişah ve Narsu halı çeşitleri bulunmaktadır. Fatsa ve bölge halkını mağazamıza bekliyoruz.” dedi