Uzun yıllar ilçemiz Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan, daha sonrada Ordu Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğü görevine atanan ve halen İl İdare Kurulu Müdürü olarak görevini sürdüren Yusuf Karataş’ı Yenihaber gazetesi olarak makamında ziyaret ettik.
Karataş, “doğru, dürüst, objektif ve ilkeli yayıncılık anlayışından taviz vermeden yayın hayatını sürdüren gazetenizi tebrik ediyorum. Ayrıca 28 yılını bitirip 29 ncu yayın hayatına girmesi nedeniyle başta sizi ve çalışanlarınızı kutlar, nice 29 ncu yıllar dilerim” dedi.
Karataş, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Yavuz Selim Eser ve Muharrem Göç’e teşekkür etti.