Haber : Muharrem GÖÇ
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Ayaz, 2015 yılı çiftçi kayıt sistemi müracaatlarının başladığını açıkladı. Dosyaların mahalle muhtarlarına gönderilmeye başlandığını söyleyen Ayaz, mahalle muhtarlarımıza gönderilen dosyalar muhtarlar tarafından imzalandıktan sonra müdürlüğümüze üreticiler tarafından teslim edileceğini söyledi.
13 bine yakın kayıtlı çiftçi olduğunu belirten İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erkan Ayaz, “çiftçilerimizin Ziraat Odasından alacakları çiftçi belgelerini dosyalarına koyarak Aralık ayı sonuna kadar Müdürlüğümüze teslim etmeleri gerekmektedir” dedi
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak personel de dahil gerekli alt yapıyı oluşturduklarını belirten Ayaz, herhangi bir aksaklık veya izdiham olması söz konusu değildir. Çiftçilerimizin dosyaları son günlere bırakmadan bir an evvel teslim etmelerini istedi.