Haber : Muharrem GÖÇ
Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özgen’in annesi Huriye Özgen (78) hayatını kaybetti.
Uzun süre kanser tedavisi gören Huriye Özgen’in cenazesi, Orta Büyük Cami’de Perşembe günü kılınan ikindi namazına müteakip cenaze namazının ardından Ilıca Yeşilköy Mahallesi’nde toprağa verildi.
Özgen’in cenazesine CHP Ordu Milletvekili İdris Yıldız, eski Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, çevre ilçeler ziraat odası başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda eş dost ve akrabaları katıldı.